Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!


zespol muzyczny tucznoDobra kapela to połowa sukcesu każdego przyjęcia, gwarancja udanej zabawy i satysfakcji Państwa Młodych oraz ich gości. Nie dziwi zatem fakt, że wymagania Młodych Par rosną i poszukują oni kompetentnych, doświadczonych i profesjonalnych zespołów muzycznych.

Jeśli więc poszukują Państwo zespołu muzycznego na wesele w Tucznie, koniecznie muszą Państwo wynająć naszą kapelę Damy Radę. Gwarantujemy, że nasze doświadczenie z setek imprez, które już są za nami, spełni wszystkie – nawet najbardziej wygórowane – Państwa oczekiwania.

W naszym repertuarze znajdą Państwo hity polskie i zagraniczne, zarówno stare, jak i te najnowsze przeboje. Zagramy też nieśmiertelne disco-polo. Każdy gość – młodszy czy starszy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy dobrą zabawę pod nogę, parkiet cały czas będzie pełen, do tańca zachęcimy nawet beztalencia w tym zakresie.

Rozkręcimy każde przyjęcie weselne, zapewnimy też dodatkowe efekty, jak reflektory czy wytwornica dymu. Wszystko po to, by Państwo mieli najwspanialsze wesele w Tucznie. Zespół muzyczny Damy Radę to doskonały wybór.