zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Damy Radę - Zespół Muzyczny na Wesela i Imprezy w Nakle

Zespół muzyczny DAMY RADĘ
Najlepszy zespół weselny
Zespół weselny Ariel Matysiak

Zespół muzyczny Nakło - Niezastąpiona atmosfera na żywo

Chociaż DJ-e na weselach stają się coraz popularniejsi, nic nie może zastąpić atmosfery, którą tworzy zespół muzyczny grający na żywo. "Damy Radę" w Nakle to gwarancja, że każdy uczestnik wesela poczuje się wyjątkowo. Nasza muzyka na żywo to nie tylko dźwięki, to emocje, które zostają na długo w sercach gości.

Profesjonalizm i zróżnicowany repertuar

"Damy Radę" wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, ale także szerokim repertuarem, który pozwala na dobranie utworów tak, by każdy gość znalazł coś dla siebie. W Nakle jesteśmy znani z tego, że nasza muzyka łączy pokolenia, zapraszając do zabawy zarówno młodszych, jak i starszych uczestników wesela.

Kontakt z gośćmi - klucz do udanej zabawy

W przeciwieństwie do DJ-a, który skupia się na obsłudze sprzętu, my, zespół "Damy Radę", stawiamy na bezpośredni kontakt z gośćmi. W Nakle jesteśmy znani z umiejętności tworzenia niezapomnianej atmosfery zabawy, dzięki czemu każde wesele z naszym udziałem to nie tylko muzyka, ale również niezliczone chwile radości.

Image
Zespół muzyczny DAMY RADĘ
Image

Niezapomniane wesele
dzięki naszej muzyce.

Mamy pełne przekonanie, że nasza pasja i profesjonalizm przekładają się na niezapomniane muzyczne doznania, które uczynią Wasze wesele wydarzeniem, o którym będzie się mówić przez lata.

Standardowa ofera obejmuje:

  • usługę muzyczną
  • prowadzenie wesela (przywitanie gości, zachęcanie do zabawy, konkursy, oczepiny)
  • oświetlenie sali tanecznej (ruchome głowy, listwy LED BAR, reflektory LED PAR)

Usługi dodatkowe:
  • taniec w chmurach (ciężki dym)
  • fontanny iskier
Image

Dajemy ton Waszym najpiękniejszym chwilom.

Wasz ślub zasługuje
na wyjątkową oprawę muzyczną.

Organizacja konkursów - dodatkowa atrakcja wesela

W "Damy Radę" doskonale wiemy, że konkursy weselne to doskonały sposób na urozmaicenie zabawy. Dlatego oferujemy ich organizację, zawsze w granicach dobrego smaku i po wcześniejszym uzgodnieniu z Parą Młodą. To sprawia, że każde wesele w Nakle staje się jeszcze bardziej niezapomniane.

Gwarancja udanej zabawy - wybierz "Damy Radę" w Nakle

Decydując się na zespół "Damy Radę" na swoje wesele w Nakle, wybierasz pewność udanej zabawy. Nasze doświadczenie, umiejętność dostosowania się do oczekiwań i profesjonalny sprzęt muzyczny oraz oświetleniowy to gwarancja, że Twoje wesele będzie wydarzeniem, o którym goście będą mówić przez długie lata.

Profesjonalna oprawa muzyczna - zespół "Damy Radę"

Zespół "Damy Radę" to nie tylko muzyka. To profesjonalna oprawa całego wesela, w tym pierwszy taniec w chmurach ciężkiego dymu oraz spektakularne fontanny iskier. Wybierz nasz zespół na swoje wesele w Nakle i ciesz się niezapomnianą atmosferą, którą razem stworzymy.

W Nakle mamy sporo ładnych uroczych miejsc, w których mieliśmy kręcone ujęcia do filmu z wesela. Są one ładnym dodatkiem, jednak najlepsze są sceny w których widać, jak nasi goście weselni fantastycznie się bawią za sprawą zespołu muzycznego Damy Radę. Bardzo się cieszymy, że udało nam się zarezerwować tą kapelę muzyczną. To był zdecydowanie trafiony wybór. Goście bawili się do białego rana. Atmosfera zabawy była przednia, dużo się śmialiśmy oglądając uczestników zabaw. Nie zabrakło oczywiście super muzyki w wykonaniu tego zespołu, w tym również spokojnych romantycznych piosenek. Wielkie uznanie również za oświetlenie i poczucie humoru, bo wiemy, że żartów nie brakowało. Gorąco dziękujemy jeszcze raz no i serdecznie polecamy zespół Damy Radę wszystkim tym, którzy organizują wesele w Nakle i okolicach. Ten zespół muzyczny jest po prostu rewelacyjny!

Całkiem niedawno odbyło się nasze wesele w Nakle. Jak wyszło? Dzięki zespołowi Damy Radę świetnie się bawiliśmy tak samo nasi goście. Poziom wykonania muzycznego bardzo mile nas zaskoczył, nie spodziewaliśmy się aż tak dobrej muzyki na naszym weselu. Poza tym zabawy i konkursy rozbawiły nas do łez, podobnie jak naszych gości. Niektóre znane inne nie, ale zespół tak wprowadzał atmosferę, że wszyscy doskonale się bawiliśmy. Byli też otwarci na nasze propozycje piosenek. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z zespołem DAMY RADĘ i gorąco polecamy tą kapelę wszystkim parom planującym swoje wesele.

Ach, cóż to było za wesele ;) Zorganizowane w Nakle, kapel Damy Radę adekwatnie do nazwy sprawdził się doskonale. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że trafiliśmy właśnie na tę kapelę. Nasz ślub odbył się w miejscowości Nakło już kilka miesięcy temu, jednak wspomnienia zabawy weselnej są wciąż żywe. Choć obawialiśmy o zabawy weselne, ponieważ nasi goście nie należeli do najbardziej wyluzowanych, to zespół poradził sobie doskonale. Wszyscy świetnie się bawili, śmiali i szaleli na parkiecie. Lepszej zabawy nie mogliśmy sobie wymarzyć. Polecamy ten zespół na wesele nie tylko w Nakle !

Nakło nie jest dużą miejscowością, jednak odbywają się tu świetne wesela. Udane są już na pewno wtedy, kiedy gra zespół DAMY RADĘ. Na naszym weselu zagrali świetnie. Wykonania muzyczne na wysokim poziomie, czasami nie wiedzieliśmy czy słuchać czy się bawić, konkursy i zabawy przy których można się było popłakać ze śmiechu. generalnie bardzo udana impreza. A co poza tym? Bardzo dobra atmosfera nie tylko współpracy, ale też samej imprezy. Kapela wyczuwała kiedy goście są zmęczeni a kiedy trzeba wprowadzić jeszcze więcej poczucia humoru. Poza tym jasne warunki podane już na początku, pełny konkret. Polecamy!

Damy Radę to najlepsza kapela na wesele w Nakle. Udało nam się bawić na dwóch weselach, na których grali, zanim zaprosiliśmy ich do współpracy, więc dobrze sprawdziliśmy naszą kapelę. Wesele wyszło fantastycznie, wszyscy żywiołowo się bawili. My jako para młoda również szaleliśmy na parkiecie, mimo wielu obowiązków weselnych. Mieliśmy również bardzo miłą niespodziankę ze strony zespołu muzycznego, z czego bardzo się cieszymy. I polecamy wszystkim zespół muzyczny na wesele w Nakle - Damy Radę.

Na wesele w Nakle zdecydowanie polecamy wszystkim narzeczonym zespół Damy Radę. Ta kapela poradzi sobie zawsze i wszędzie, doskonale rozkręcają każdą imprezę, no i jasne warunki współpracy już przy pierwszej rozmowie. Nasi goście świetnie bawili się do białego rana, konkursy i zabawy...oj na długo zostały w naszej pamięci, oczywiście wrażenia w pełni pozytywne. Dlatego też serdecznie polecamy. Z nimi każde wesele w Nakle i nie tylko, uda się na 200 %. Pozdrawiamy i jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: