zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
Muzyczny zespół weselny Inowrocław
Zespół weselny Toruń, Brodnica, Grudziądz, Rypin
zespół muzyczny Janikowo | Mogilno | Biskupin | Inowrocław
Sprawdzony zespół weselny Bydgoszcz | Toruń | Włocławek

Zespół muzyczny Bydgoszcz

zespół muzyczny Bydgoszcz na weselu

Czy wyobrażasz sobie wesele bez dobrej muzyki na żywo? Nic zatem dziwnego, że każda młoda para chce, aby zabawę weselną uświetnił zespół muzyczny z Bydgoszczy. Pełen parkiet usatysfakcjonowanych gości to klucz do sukcesu każdego wesela. Zespół muzyczny z Bydgoszczy Damy Radę na wesele to najlepsza propozycja na tą wyjątkową uroczystość.

Jesteśmy kapelą ze sporym doświadczeniem. Gramy już od dłuższego czasu, dzięki temu wiemy, jak grać, by muzyka odpowiadała wszystkim gościom. Podchodzimy profesjonalnie do każdego zleconego nam przyjęcia. Przede wszystkim zależy nam na zadowoleniu naszych klientów i ich gości. Dlatego też ustalamy wszystkie szczegóły z młodą parą – dobieramy wspólnie repertuar oraz listę zabaw i konkursów. Nasz zespół muzyczny z Bydgoszczy realizuje wszystkie życzenia państwa młodych. Wcielamy się w rolę wodzirejów, oferujemy pełną obsługę muzyczną wesela – od powitania gości, przez inicjowanie toastów aż po oczepiny. Repertuar, który można usłyszeć podczas przyjęcia jest bardzo bogaty.
Gramy klasyczne hity z lat sześćdziesiątych, ale i najnowsze przeboje. Dobieramy piosenki tak, by każdy gość był zadowolony z zabawy, a parkiet był pełen wirujących par. Gramy nie dla siebie, gramy dla gości i ich satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

Nasz profesjonalny zespół muzyczny z Bydgoszczy prowadzi przyjęcia weselne zawsze w bardzo dobrym tonie. Dbamy również o to, aby zabawy i konkursy organizowane przez nas były zawsze w dobrym tonie i guście. Wiemy dobrze, iż odpowiednio dobrane i poprowadzone są wspaniałym dopełnieniem oprawy muzycznej, która stanowi podstawę udanego wesela. Ze strony naszego zespołu muzycznego mogą Państwo liczyć na fantastyczną oprawę muzyczną, dbanie o atmosferę wesela, wyjątkowe zabawy i znacznie więcej.

Kujawsko - pomorskie miejscowości to wyjątkowe miejsca na organizację wesela. Nigdzie indziej nie panuje taki klimat. Nasz zespół muzyczny  z Bydgoszczy zadba o to, aby każde wesele miało wyjątkową atmosferę. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w prowadzeniu różnych imprez, profesjonalizmowi i szerokiemu repertuarowi utworów, rozkręcamy każde przyjęcie weselne. Na życzenie pary młodej dostosowujemy repertuar ściśle do ich życzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Gwarantujemy pełną satysfakcję i współpracę w miłej atmosferze.

Nasza kapela muzyczna na wesele w Bydgoszczy zapewni wspaniałą oprawę muzyczną. Nasz zespół weselny Damy Radę gwarantuje Państwu nie tylko wspaniałe covery kilkuset utworów znajdujących się w repertuarze, ale również dbałość o fantastyczną atmosferę imprezy i niezwykłe zabawy dla gości weselnych.

Gramy nie tylko na weselach – jeśli poszukujesz zespołu muzycznego w Bydgoszczy lub okolicach na studniówkę, spotkanie integracyjne, imprezę firmową, sylwestrową czy karnawałową? Skontaktuj się z nami, a rozkręcimy każdą zabawę. Wiek uczestników i ich gusta nie są dla nas przeszkodą – potrafimy grać i w stylu klubowym, dyskotekowym, i w stylu klasycznego dancingu. Damy Radę w Bydgoszczy!

Rekomendacje:

“Jeśli planujecie wesele w Bydgoszczy, to z własnego doświadczenia gorąco polecamy Wam kapelę muzyczną Damy Radę. Zagrali na naszym weselu, który było właśnie w tym uroczym mieście. Do końca życia będziemy pamiętać rewelacyjną zabawę, którą zafundował nam ten zespół weselny. Było wyśmienicie! To samo powtarzali nam nasi goście weselni, którzy nie mogli wyjść z zachwytu nad kapelą. Poziom muzyczny zespołu był świetny. Nie zabrakło również zabaw dla gości. Były też gry przeznaczone specjalnie dla dzieci, bo tych sporo też sporo na naszym przyjęciu weselnym. Wszystko się udało! Mieliśmy do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami, którzy grali już na niejednym weselu. Ich doświadczenie przekładało się też na wysoki poziom prowadzenia imprezy. Serdeczne podziękowania dla zespołu Damy Radę. Dzięki tej kapeli nasze wesele wyszło tak wspaniale. Gorąco polecamy też tę kapelę parom, które zamierzają organizować niedługo swoje wesele lub które właśnie są w trakcie szukania zespołu muzycznego. Jeśli też zastanawiacie się, co lepsze, zespół czy Dj, to my na przykładzie wielu wesele w tym własnego, znamy odpowiedź: zespół! A już najlepiej kapela Damy Radę. Z nimi udane wesele gwarantowane!”

Wiktora i Kamil

"Długo zastanawialiśmy się, jaką kapelę muzyczną na wesele w naszej Bydgoszczy wybrać. Wiadomo, że kapel weselnych jest multum, jednak nasz wybór padł na zespół Damy Radę, z czego bardzo się cieszymy. Poziom muzyczny był świetny, zabawy również i sama atmosfera, jaką wprowadzali członkowie kapeli.. zabawa była udana do początku do końca. Jeśli więc wybierać zespół muzyczny na wesele w Bydgoszczy, to tylko Damy Radę. Polecamy i pozdrawiamy! "

Monika i Kamil

“Nasze wesele w Bydgoszczy odbyło wczesną jesienią. Marzyło nam się, aby na naszym przyjęciu była podróż przez świat muzyki. Chcieliśmy, aby pojawiały się utwory począwszy od lat 50-tych, przez lata 60-te i dalej, aż po najnowsze przeboje. Z takim wyzwaniem rewelacyjnie poradził sobie zespół muzyczny Damy Radę. Covery, które zagrali na naszym weselu, były super. Nie tylko rewelacyjnie się przy nich bawiliśmy, ale również dobrze się ich słuchało. Pojawiły się nawet piosenki, których nie znaliśmy. Były zachwycające. Nie sądziliśmy, że kapela zagra absolutnie najnowsze przeboje. Tymczasem pozytywnie zaskoczyli nas wszystkich. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Widać było po nich lata doświadczenia w prowadzeniu imprez i pełen profesjonalizm. Usłyszeliśmy również ze strony zespołu wiele ciepłych słów odnośnie organizacji. Bardzo serdecznie rozmawiali również z naszymi gośćmi. Ze spokojem więc możemy polecić ten zespół każdej parze narzeczeńskiej, która rozpoczyna swoje przygotowania do wesela. Z tym zespołem muzycznym nie musicie się martwić, czy wesele się uda. Ta kapela gwarantuje kapitalną zabawę do białego rana.”

Emilia i Michał

"Uważamy, że kapela muzyczna na wesele to najlepsze rozwiązanie. Muzyki na żywo nic nie zastąpi. Cieszymy się, że natrafiliśmy na kapelę Damy Radę, bo oprawa muzyczna na naszym weselu była po prostu boska. Nasze wesele w Bydgoszczy zgromadziło naszą rodzinę z całej Polski i wszyscy jednakowo świetnie się bawili. Nie możemy wyjść z podziwu, jakim cudem zespołowi udało się rozruszać nawet najstarszych członków naszej rodziny. Każdej młodej parze polecamy zespół muzyczny Damy Radę."

Żaneta i Maciek
Gramy w Bydgoszczy oraz okolicach

Bydgoszcz Osielsko Pieczyska

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie