zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Leszno

zespol muzyczny leszno

Nie wyobrażamy sobie udanego wesela bez porcji odpowiedniej muzyki. Choć coraz popularniejszym rozwiązaniem jest DJ, to jednak kapela weselna zapewnia prawdziwy, tradycyjny klimat weselny. Dzięki takiej oprawie muzycznej każde wesele musi się udać. Zwłaszcza, jeśli taką oprawę zapewni w Lesznie zespół muzyczny Damy Radę. Organizujesz wesele w Lesznie i poszukujesz kapeli? My zapewniamy Ci muzykę na najwyższym poziomie i pełen parkiet świetnie bawiących się gości weselnych.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim – bogaty repertuar. Gramy muzykę z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych oraz najnowsze hity. Uczestnicy wesela mogą się bawić przy wszystkich gatunkach muzycznych – od rocku, przez pop aż po idealnie sprawdzające się na weselach disco polo. 

Nieodłącznym elementem każdego wesela są różne konkursy i zabawy. Nasi muzycy mogą wcielić się w role wodzirejów i konferansjerów. Propozycje zabaw zostaną wcześniej omówione i ustalone, tak by nie musieli się Państwo obawiać niesmacznych żartów. Zespół zadba także o powitanie gości, utrzymanie dobrego nastroju oraz wznoszenie toastów.

Damy Radę posiada sprzęt do nagłośnienia i oświetlenia sali, także reflektory i wytwornicę dymu. Realizujemy wszystkie sugestie młodej pary, spełniamy wszystkie życzenia bawiących się gości. Gramy, dopóki parkiet jest pełen, nie robimy zbyt długich przerw w graniu.

Jeśli marzą Państwo o udanym weselu, nasz zespół Damy Radę sprawdzi się idealnie. Wesele marzeń mają Państwo zagwarantowane naszym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Rekomendacje:

"Choć pochodzimy z północy Polski, nasz ślub miał miejsce w miejscowości Leszno, bo tu mieszka większa część naszej rodziny. Mieliśmy niewielki problem ze znalezieniem odpowiedniego zespołu na wesele, ponieważ w ogóle nie orientujemy się w tutejszym rynku. Na szczęście znajomi niedawno brali ślub i polecili nam zespół muzyczny Damy Radę. Dzięki nim nasza zabawa weselna była jedyna w swoim rodzaju. Jeśli ktoś wciąż poszukuje, to i my polecamy dalej ten super zespół na wesele!"

Daria i Bartek
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: