zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Września

zespol muzyczny wrzesnia

Znalezienie dobrej kapeli weselnej gwarantuje udaną zabawę do białego rana. A udana zabawa równa się udane wesele. Warto więc znaleźć taki zespół muzyczny, który zapewni oprawę muzyczną wesela na najwyższym poziomie. Takie usługi we Wrześni i okolicach oferuje zespół Damy Radę.

Charakteryzuje nas doświadczenie i profesjonalizm. Gramy już bardzo długo, za nami setki wesel i różnych imprez. Nic więc dziwnego, że potrafimy rozkręcić każdą zabawę. Dobieramy repertuar tak, by każdy uczestnik wesela był usatysfakcjonowany. Nasze utwory to najpopularniejsze utwory na przestrzeni lat – poczynając od lat 60. aż do czasów nam współczesnych. Jeśli mają Państwo taką chęć, wcześniej możemy ustalić repertuar zgodnie z oczekiwaniami i sugestiami.

Chętnie i często wcielamy się także w role wodzirejów – konferansjerów. Prowadzimy całe wesele – od początku do końca. Witamy gości, mamy z nimi kontakt przez całą zabawę. Dbamy, by nastrój przyjęcia był jak najlepszy. Organizujemy toasty oraz konkursy – od oczepin, przez Kaczuszki aż po inne, omówione wcześniej zabawy.

Dobra zabawa idzie w parze z dobra muzyką. A dobrą muzykę musi być dobrze słychać. Posiadamy instrumenty najnowszej generacji, mamy też cały sprzęt wywołujący efekty dźwiękowe, oświetleniowe i specjalne (wytwornica dymu).

Oprócz wesel sprawdzamy się także na balach maturalnych, imprezach karnawałowych oraz sylwestrowych. Z miłą chęcią uświetnimy eventy firmowe i spotkania integracyjne. Damy Radę gra wszędzie tam, gdzie tańce z muzyką na żywo są świetnym dodatkiem lub wręcz nieodzownym elementem.

Rekomendacje i opinie:

"Zespół muzyczny Damy Radę, który zagrał na naszym weselu w miejscowości Września, był w skrócie doskonały! Nasza zabawa weselna po prostu nie mogła być lepsza. Oprawa muzyczna na wysokim poziomie, wspaniałe konkursy i zabawy, zabawianie gości do białego rana. Decyzja o wynajęciu tego zespołu była niezwykle trafna. Wszyscy zebrani goście mogą potwierdzić nasze zdanie. Jeśli kiedykolwiek będziecie poszukiwali kapeli, polecamy zespół na wesele Damy Radę. Gwarantujemy, że się nie zawiedziecie!"

Beata i Marcin
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: