zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Międzychód

zespol muzyczny miedzychodKiedy sobie wyobrażacie Wasze wesele, widzicie pełen parkiet uśmiechniętych gości, świetnie grającą kapelę i siebie wirujących w rytm muzyki? My pomożemy Ci zrealizować to marzenie. Wystarczy, że zarezerwujesz termin, a najlepszy zespół muzyczny na wesele w Międzychodzie zachwyci Was i Waszych gości.

 

Czym możemy Was zaskoczyć?

  • Znanymi i lubianymi przebojami muzycznymi na przestrzeni epok – od lat sześćdziesiątych po czasy współczesne. Mamy w repertuarze aż 500 utworów w różnych stylach muzycznych.
  • Konferansjerką – prowadzimy całą imprezę, dbamy o nastrój gości, organizujemy zabawy i konkursy.
  • Możliwością omówienia repertuaru i listy zabaw – uwzględnimy wszystkie życzenia i wskazówki.
  • Profesjonalnym sprzętem – oświetlimy i nagłośnimy salę w bardzo efektowny sposób.

 

Gramy dla Was – naszych klientów, więc to Wam ma się podobać muzyka przez nas grana. Warto tez zapoznać się z opiniami naszych wcześniejszych nowożeńców – ich słowa są najlepszą zachętą – przecież najlepszą reklamą jest zadowolony klient. Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

 

"Piosenki na nasz pierwszy taniec zespół musiał się wcześniej nauczyć, gdyż nie było jej w repertuarze. Ale nie było z tym żadnego problemu. Zespół muzyczny Damy Radę fantastycznie ją zagrał, za co bardzo dziękujemy. Dobra kapela muzyczna to podstawa udanego wesela. Dzięki temu zespołowi nasi goście weseleni i my sami, rewelacyjnie się bawiliśmy. Zabawy, które prowadzili, były niesamowite. Wszystko się udało dzięki tej kapeli muzycznej. Dziękujemy jeszcze raz i oczywiście gorąco polecamy! Jak wesele w Międzychodzie, to zdecydowanie z zespołem Damy Radę!"

 

Marcin i Ewa

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: