zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Konin

zespol muzyczny konin

Wesele kojarzy się nam z zabawą. Goście przychodzą na przyjęcie z zamiarem szaleństwa na parkiecie. Jak im to zapewnić? Trzeba koniecznie wynająć kapelę weselną, która swoją grą uświetni każdą imprezę weselną. Nasz zespół muzyczny Damy Radę gwarantuje zorganizowanie najlepszej oprawy muzycznej w Koninie.

Gramy na weselach i innych imprezach okolicznościowych już od dłuższego czasu. To nasze bogate doświadczenie gwarantuje udaną zabawę. Liczne wesela, na których mieliśmy przyjemność zabawiać gości nauczyły nas najlepszego sposobu organizowania obsługi muzycznej. Wiemy, jak grać, by ludzie mogli się doskonale bawić.

Posiadamy bogaty repertuar utworów – od najnowszych hitów do nawet klasycznych utworów z minionych dekad. Oczywiście, listę utworów można z nami wcześniej ustalić i omówić. Możemy także zorganizować zabawy i konkursy, czyli pełnić rolę wodzirejów. Lista zabaw jest również do ustalenia, rozszerzenia, podlega zmianom.

Jesteśmy otwarci na sugestie, dodatkowe życzenia. Chętnie realizujemy nowe pomysły. W trakcie wesela zadbamy również o poprowadzenie przyjęcia, zajmiemy się takimi elementami, jaki powitanie, kontakt z gośćmi, podtrzymywanie dobrej atmosfery.

Mamy także swój sprzęt nagłaśniający i oświetlający. Jeśli będą sobie Państwo życzyć, możemy zadbać o dodatkowe efekty, jak reflektory czy wytwornica dymu. Gwarantujemy, że nasze doświadczenie oraz profesjonalizm w obsłudze wesel to klucz do sukcesu udanej zabawy.

Podejmujemy się także gry na balach maturalnych, eventach firmowych, spotkaniach integracyjnych czy podczas imprez sylwestrowych i karnawałowych. Przygotowujesz jakąkolwiek imprezę w okolicach Konina? Damy Radę zapewni obsługę muzyczną!

 

Rekomendacje:

"Pochodzimy z Konina i właśnie tu wyprawialiśmy swoje wesele. Zespół muzyczny, na jaki się zdecydowaliśmy, to kapela Damy Radę. Teraz już wiemy, że nie mogło być inaczej. Zespół pierwsza klasa! Zagrali takie przeboje, które porwały do tańca wszystkich gości, zarówno tych najstarszych, jak i tych najmłodszych. Na początku wesela bawiły się nawet dzieciaki i zespół zorganizował dla nich konkurs. Później były zabawy dla dorosłych gości, którzy z kolei bawili się tak świetnie, jak dzieci. Polecamy ten zespól na wesele!"

Karolina i Adam
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: