zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Oborniki

zespol muzyczny obornikiPlanujecie wesele? Na samym początku wszystkich przygotowań powinniście zarezerwować termin kapeli weselnej. To przecież od muzyki, która wypełni czas przyjęcia zależy, jak będzie wyglądać cała zabawa, jak goście będą się bawić. Warto więc zamówić taki zespół, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Dlatego koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą!

Damy Radę to zespół muzyczny, który występuje na zabawach weselnych już od lat. Dzięki temu zgromadziliśmy bogaty repertuar (ponad 500 różnych utworów) i doświadczenie, z którego czerpiemy tajniki udanego wesela – wiemy, jak rozkręcać gości i co grać, by parkiet był wypełniony po brzegi. Na naszą korzyść działa też fakt, że jesteśmy jednocześnie wodzirejami – prowadzimy konkursy, podgrzewamy atmosferę, dbamy i nastrój bawiących się. Nasz profesjonalny sprzęt – oświetleniowy i nagłaśniający – zapewni doskonały efekt, który zaskoczy gości i samą Młodą Parę.

Już wiesz, jaki jest najlepszy zespół muzyczny na wesele w Obornikach? Tak, my Damy Radę sprostać Waszym oczekiwaniom. Rezerwuj termin i ciesz się udanym weselem, z którego nie braknie Ci miłych wspomnień.

 

"Ten zespół muzyczny naprawdę wie jak rozkręcać wesela i gości. Ich doświadczenie jest widoczne zarówno w sposobie prowadzenia imprezy, zabaw, jak i rozmowach z parą młodą. Poza tym widać u nich wysoką kulturę. Serdecznie dziękujemy za rewelacyjną muzykę na naszym weselu, fantastyczne zabawy i poczucie humoru, które było świetnym dodatkiem. Goście do dzisiaj z uśmiechem wspominają nasze wesele, na którym grał zespół muzyczny Damy Radę. Jak dla nas to była rewelacja! W Obornikach i okolicach gorąco znajomym polecamy tą kapelę muzyczną. Jest super!"

 

Wiktoria i Jerzy

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: