zespol_muzyczny_bydgoszcz_torun_inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
Muzyczny zespół weselny Inowrocław
Zespół weselny Toruń, Brodnica, Grudziądz, Rypin
zespół muzyczny Janikowo | Mogilno | Biskupin | Inowrocław
Sprawdzony zespół weselny Bydgoszcz | Toruń | Włocławek

Zespół muzyczny Sępólno Krajeńskie

Zespół weselny w Sępólnie Krajeńskim

zespol weselny sepolno

Organizujesz wesele i poszukujesz zespołu muzycznego na wesele w Sępólnie? Kapela Damy Radę to najlepszy wybór. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty i zarezerwować naszą obsługę muzyczną wesela?

Po pierwsze - posiadamy szeroki repertuar, ponad 500 różnych utworów, od lat sześćdziesiątych zaczynając, przez hity z lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych i kończąc na popularnych obecnie przebojach. Podczas gry dopasowujemy nasz repertuar do gustów bawiących się gości. Jesteśmy również otwarci na życzenia i propozycje.

Po drugie – jesteśmy doświadczonym zespołem. Obecni jesteśmy w tej branży już od dłuższego czasu. Wiemy, jak prowadzić wesele, co się gościom podoba, jakie style grać najczęściej. Dbamy, by szampański nastrój wesela utrzymywał się do samego rana.

Nasz profesjonalny zespół muzyczny doskonale wie jak utrzymać wspaniałą atmosferę zabawy od początku do samego końca. Muzyka grana na żywo zawsze przyciąga gości na parkiet. Nasza kapel dba nie tylko o dobry poziom wykonywania coverów wszystkich utworów, ale również o wspaniałe konkursy i zabawy w dobrym tonie.

Fantastyczna zabawa weselna w Sępólnie Krajeńskim? Z zespołem muzycznym Damy Radę to gwarantowane! Od wielu lat pracujemy jako profesjonalny zespół muzyczny na wielu imprezach. Gwarantujemy wspaniałą zabawę do białego rana dla wszystkich gości.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

 

Posiadamy także swój własny sprzęt nagłaśniający oraz dodatkowy do efektów świetlnych. Prowadzimy także konkursy, zajmujemy się przywitaniem gości i inicjowaniem toastów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Bo Damy Radę i w Sępólnie!

 

Rekomendacje:

“Mieszkamy w Sępólnie Krajeńskim, który ma bogatą historię, tradycję, a także wiele zabytkowych miejsc. Panuje w nim swoisty niepowtarzalny klimat, który uwielbiamy. Marzyliśmy o weselu, które w pełni będzie udane, a goście będą fantastycznie się bawić do samego rana. I tak też się stało dzięki zespołowi muzycznemu Damy Radę! Nie tylko rozkręcili już na początku gości, którzy jak wyszli na parkiet, tak tańczyli energicznie. Ten zespół dbał o atmosferę zabawy od początku do końca. W umowie, którą wcześniej z nimi podpisaliśmy, było wszystko zawarte I tego dotrzymali w pełni. Nie mieliśmy żadnych niemiłych niespodzianek. Mogliśmy też do repertuaru dołączyć swoje piosenki. Zespół był naprawdę świetnie przygotowany na nasze wesele, w pełni profesjonalnie podeszli do sprawy. Wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z doświadczonymi ludźmi, którzy grali już na wielu weselach. Zabawa dzięki bym była fantastyczna, a nasze wesele, było nawet lepsze, niż sobie marzyliśmy. Dziękujemy! Polecamy absolutnie wszystkim parom narzeczeńskim, które zaczynają myśleć nad swoim weselem. Nie musicie szukać zespołu na wesele. Ta kapela nie tylko zagra na wysokim poziomie, ale również poprowadzi niezapomniane zabawy, których wspomnienie zawsze będzie wywoływać uśmiech na Waszych twarzach.”

Ania i Hubert
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie