zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
Muzyczny zespół weselny Inowrocław
Zespół weselny Toruń, Brodnica, Grudziądz, Rypin
zespół muzyczny Janikowo | Mogilno | Biskupin | Inowrocław
Sprawdzony zespół weselny Bydgoszcz | Toruń | Włocławek

Zespół muzyczny Żnin

Wyjątkowy zespół muzyczny na wyjątkowe wesele

zespol weselny znin

Przygotowując uroczystość weselną, skupiamy się na tym, by wszystko było zapięte na ostatni guzik. Zależy nam na tym, by wszystko wypadło perfekcyjnie. Dlatego też długo poszukujemy świetnej kapeli weselnej. Bo grunt to dobra zabawa, a taką gwarantuje profesjonalny zespół, który poderwie wszystkich gości do tańca.

Poszukujesz zespołu muzycznego w Żninie? Skontaktuj się z nami! Zespół Damy Radę zapewni Państwu idealną oprawę wesela. Gramy już od wielu lat, mamy więc spore doświadczenie w rozkręcaniu wesel. Zaufało nam już mnóstwo Młodych Par, wiemy, czego się od nas oczekuje.

W naszym repertuarze znajdą państwo miks przebojów – począwszy od lat sześćdziesiątych, przez muzykę z lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych przez królujące do dziś hity disco polo aż po najnowsze przeboje znane z anten radiowych. Zajmujemy się także organizacją i prowadzeniem zabaw i konkursów.

Na weselu w Żninie piękna okolica i niezwykła atmosfera z pewnością będą sprzyjać dobrej zabawie na weselu. Jako profesjonalny i doświadczony zespół doskonale znamy przepis na najbardziej udaną zabawę weselną. Na imprezach prowadzonych przez nas nikt nie siedzi przy stoliku. Wiemy jak wyciągnąć gości na parkiet i sprawić, że będą się rewelacyjnie bawić do samego rana.

Jako profesjonalny zespół muzyczny poprowadzimy każdą imprezę w bardzo dobrym tonie i guście. Zabawy, które staranie dobieramy, są zawsze wspaniałym dopełnieniem i wesołym akcentem w trakcie przyjęcia weselnego. Nasza kapela to nie tylko profesjonalizm i doświadczenie, ale również otwartość na gości, nowe inspiracje muzyczne, a także coraz szerszy repertuar i fantastyczne oświetlenie, które jest niezastąpione na każdym weselu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.


Z naszej strony gwarantujemy fantastyczną zabawę i jasne warunki współpracy w miłej atmosferze.

Rekomendacje:

“Nasz ślub w Żninie odbył się w sierpniu. Większość gości skorzystała z okazji urlopowej i została dłużej. Kiedy organizowaliśmy wesele, rezerwowaliśmy salę i catering, nie mieliśmy jeszcze podjętej decyzji czy zamawiać wybranego Dj'a, czy zespół muzyczny. Sporo się zastanawialiśmy i porównywaliśmy koszty. Po wielu dyskusjach również z rodzicami, zdecydowaliśmy się jednak na zespół muzyczny Damy Radę. I to była chyba najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć przy organizacji wesela. W dniu naszego ślubu był straszny upał. Wielu gości przychodząc na salę było zmęczonych i zniechęconych. Całe szczęście nasz zespół muzyczny rozluźnił atmosferę już od pierwszych chwil. Goście szybko się rozkręcili, zapomnieli o męczącym upale. Zabawa była przednia! W związku z klimatem letnim, plażowym, poprosiliśmy zespół aby zagrał trochę piosenek w takich właśnie klimatach, które kojarzą się z Karaibami. Nie było z tym najmniejszego problemu. Kapela zagrała te piosenki fantastycznie. Covery naprawdę były na wysokim poziomie, tak że dobrze się tego słuchało, ale jeszcze lepiej tańczyło i śpiewało. Jeśli ktoś ze Żnina lub okolic spyta nas, czy zespół czy DJ, to zdecydowanie odpowiemy: zespół Damy Radę! Według nas i naszej rodziny, wszystkich gości, jest to kapela muzyczna godna polecenia. Dziękujemy serdecznie za wspaniałą atmosferę wesela, zabawę, cudowne piosenki. Cała współpraca była w serdecznej atmosferze. Było super!”

Kinga i Łukasz

Jesteśmy otwarci na Państwa życzenia i sugestie. Zapraszamy do kontaktu z nami, udzielimy Państwu szczegółowych informacji. Na pewno nie będą Państwo żałować. A my Damy Radę w Żninie!

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie