zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Kalisz

zespol muzyczny kalisz

Ślub to niepowtarzalna okazja. A taka okazja to powód do zorganizowania świetnego przyjęcia. Dlatego huczne wesela to konieczny element ceremonii ślubnej. Dobra zabawa weselna kojarzy się przede wszystkim z tańcami do dobrej muzyki do białego rana. Narzeczeni poszukują więc sprawdzonej kapeli weselnej. Nie trzeba długo szukać. Zespół muzyczny Damy Radę zapewni doskonałą oprawę muzyczną każdego wesela w Kaliszu.

Dobra muzyka to przede wszystkim dobór właściwego repertuaru. Nasz zespół zapewnia bogaty wybór piosenek – od lat sześćdziesiątych do współczesnych czasów. Mieszamy różne style - rock, pop, disco polo – dobieramy utwory tak, by każdy gość wesela znalazł coś dla siebie. Nie robimy długich przerw, nie kończymy grać, dopóki zabawa na parkiecie trwa. Realizujemy wszystkie życzenia pary młodej i gości, co do repertuaru. Gramy wszystkie najpopularniejsze przeboje polskie i zagraniczne.

Chętnie zamieniamy się w wodzirejów. Specjalizujemy się w przygotowywaniu i prowadzeniu zabaw. Wcześniej ustalamy je z parą młodą, jesteśmy otwarci na nowe propozycje, zmiany i sugestie. Również prowadzenie wesela – od przywitania gości aż po oczepiny leży w naszej gestii.

Gramy na najlepszych instrumentach, przywieziemy z sobą na miejsce wesela sprzęt nagłaśniający i urządzenia wywołujące efekty świetlne, reflektory i wytwornicę dymu. Dzięki tym dodatkowym elementom stworzymy niepowtarzalną atmosferę.

Gramy nie tylko na weselach. Możemy uświetnić studniówkę, bal sylwestrowy i karnawałowy, imprezę firmową i integracyjną. Gwarantujemy Państwu świetną zabawę i dobry klimat. Damy Radę to profesjonaliści w każdym calu. Zabawa z nami zapewnia sukces.

Rekomendacje:

"Z pewnością nigdy nie zapomnimy naszego wesela w tak pięknym mieście jakim jest Kalisz. Nie tylko jedna miasto ma na to wpływ. Będziemy pamiętać ten dzień również dzięki oprawie muzycznej zapewnionej przez zespół muzyczny Damy Radę. Nie mamy w zwyczaju wystawiać jakichkolwiek komentarzy w sieci, ale ta kapela w 100% zasługuje na pochwałę. W zasadzie brak nam słów, żeby opisać, jak świetna była nasza zabawa weselna. Zespół na wesele Damy Radę polecamy z czystym sercem!"

Jadzia i Janek
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: