zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Pabianice

zespol muzyczny pabianiceZespół muzyczny na weselu nie zajmuje się tyko i wyłącznie obsługą muzyczną, czyli przygrywaniem do tańca. To także obsługa konferansjerska. Nasz zespół muzyczny na wesele w Pabianicach jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Z nami Twoje wesele będzie niezapomniane. A jak będzie wyglądała nasza rola podczas przyjęcia?

Po pierwsze – na samym początku przywitamy gości. Następnie zagramy Pierwszy Taniec dla pary młodej. Przez cały czas trwania zabawy będziemy zachęcać gości do tańca. Na pewno pomoże nam w tym bogaty repertuar granych przez nas piosnek (od popu, disco, ballad po rockowe przeboje) polskich i zagranicznych. O północy zajmiemy się oczepinami. Możemy poprowadzić inne konkursy i zabawy, jeśli będziesz mieć takie życzenie. W trakcie przyjęcia będziemy inicjować toasty i dbać o dobry nastrój gości.

Oprócz tego stworzymy na sali weselnej odpowiedni klimat – mamy świetny sprzęt nagłaśniający oraz oświetlający – lasery, wytwornicę dymu czy reflektory. Jesteśmy także otwarci na pomysły i życzenia młodej pary – chętnie je realizujemy. Dlatego warto skorzystać z naszej oferty. Z nami wesele w Pabianicach będzie najlepszą zabawą w całej okolicy.

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: