zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Śrem

zespol muzyczny srodaŚlub i wesele to moment startu wspólnego życia Młodej Pary. Warto sprawić, by ten start był jak najbardziej udany, by był prognozą równie wyjątkowych lat przeżytych ze sobą. Nic dziwnego, że wszystkie przyszłe małżeństwa dwoją się i troją, by ten dzień zmiany stanu cywilnego był niezapomniany i pełen pozytywnych wrażeń i wspomnień. Główną rolę odgrywa tutaj nie tylko dobrze przystrojona sala weselna, smaczne jedzenie, ale przede wszystkim muzyka – a więc dobra kapela weselna.

Damy Radę to idealny zespół muzyczny na wesele w Śremie. Potrafimy tak zorganizować stronę muzyczną przyjęcia weselnego, by każdy Młoda Para i każdy gość otrzymał garść miłych wspomnień i masę doskonałej muzyki do tańca. Zapewni to ponad 500 znanych i lubianych hitów muzycznych – polskich i zagranicznych, przebojów z różnych stylów i epok muzycznych. Nie zabraknie także zabaw – tych tradycyjnych, jak Kaczuszki czy oczepiny, ale i tych bardziej angażujących gości. Nasze konkursy zawsze są na poziomie, goście więc chętnie biorą w nich udział.

Zbliża się Twój ślub i wesele? Najwyższa pora, by się z nami skontaktować. Bo jeśli wesele w Śremie – to tylko z zespołem muzycznym Damy Radę!

Rekomendacje:

 "Śrem to urokliwa miejscowość w Wielkopolskim i to właśnie tu zdecydowaliśmy się pobrać. Nasze poszukiwania zespołu na wesele zakończyliśmy na kapeli Damy Radę. Wybór okazała się niezwykle trafiony. Zespół muzyczny Damy Radę to z pewnością jedna z lepszych kapel w całej Polsce. Dzięki nim nasza zabawa weselna była wręcz idealna. Żaden z gości na nic nie narzekał, wszyscy doskonale się bawili. My także poszaleliśmy na parkiecie. Zespół muzyczny Damy Radę możemy polecić każdej przyszłej młodej parze!"

Patrycja i Tomek
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: