zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Krotoszyn

zespol muzyczny krotoszynZabawa z muzyką do białego rana to główna część przyjęcia weselnego. Nic dziwnego, że nikt bez niej nie wyobraża sobie wesela. Dlatego też warto zdecydować się na najlepszy zespół muzyczny na wesele w Krotoszynie. Damy Radę to profesjonaliści w swojej branży. Powierzając oprawę muzyczną tej kapeli, z pewnością nie pożałujecie.

Przy utworach granych przez nasz zespół bawią się wszyscy – niezależnie od wieku. W naszym repertuarze są utwory, które świeciły triumfy na światowych i polskich listach przebojów.

Potańczyć będzie można także przy swojskim disco-polo czy piosenkach biesiadnych. Możemy poprowadzić konkursy, wszystkie oczywiście na odpowiednim poziomie – tak, by nikt nie czuł się zażenowany.

Dojeżdżamy na miejsce wesela razem ze swoim sprzętem – pięknie oświetlona sala i doskonałe nagłośnienie będą kolejnym atutem zamówienia naszego zespołu. Jeśli tylko macie jakieś pomysły, życzenie czy sugestie – możecie się nimi podzielić – chętnie spełniamy Wasze oczekiwania. To wesele ma być Waszym weselem, a my gramy dla Was, nie dla siebie. Dlatego gwarantujemy, że będzie to najlepsze przyjęcie w Krotoszynie.

 

"Nasze wesele w Krotoszynie należy do najbardziej udanych w naszej rodzinie a to głównie za sprawą zespołu muzycznego Damy Radę. W wyjątkowy sposób prowadzili wszystkie zabawy. Muzyka była też grana na naprawdę dobry poziom, wszyscy się wybawili. Mieliśmy też małą muzyczną niespodziankę jako para młoda. Atmosfera była przednia, a zespół do końca dbał o dobrą zabawę gości. Tak więc Krotoszyn i okolice, polecamy gorąco zespół Damy Radę. Z nimi każde wesele się uda!"

 

Ilona i Mariusz

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: