zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Wągrowiec

zespol muzyczny wagrowiecZbliżające się wesele to mnóstwo rzeczy do zrobienia. Wśród tych ustaleń trzeba znaleźć czas na zamówienie kapeli weselnej. Jest to wręcz jedna z najważniejszych rzeczy do załatwienia. Bez dobrego zespołu muzycznego żadne wesele się nie uda. Koniecznie zatem trzeba zdecydować się i wybrać taki, by wszyscy goście dobrze się bawili, a atmosfera była na odpowiednim poziomie. Jeśli planujesz wesele w Wągrowcu, wybierz Damy Radę – najlepszą kapelę w Wielkopolsce.

Nasz zespół muzyczny oferuje muzykę dla każdego. W naszym szerokim repertuarze posiadamy mnóstwo różnych utworów, które spodobają się i starszym, i tym trochę młodszym. Zabawiamy także gości konkursami, które są kulturalne, na poziomie i dostarczają rozrywki. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który zapewni doskonałe nagłośnienie i oświetlenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeśli marzy Ci się udana zabawa podczas przyjęcia weselnego, zadzwoń lub napisz do nas. A my – najlepszy zespół muzyczny na wesele w Wągrowcu – zapewnimy Ci niesamowite wesele do białego rana!

 

 

"Wągrowiec to mała, ale urocza mieścinka w województwie wielkopolskim. Tutaj też odbył się nasz ślub i wesele. Wszystko musieliśmy organizować 2 lata wcześniej, ze względu na pozajmowane terminy sal. Na szczęście udało nam się zarezerwować zespół muzyczny Damy Radę. Był to ostatni termin w miesiącu i roku, w którym był nasz ślub. Zabawa była rewelacyjna i to dzięki właśnie kapeli muzycznej Damy Radę. Muzyka była grana na bardzo wysokim poziomie. Nasi goście bawili się do białego rana. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie z Wągrowca."

 

Paula i Dawid

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: