zespol_muzyczny_bydgoszcz_torun_inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
Muzyczny zespół weselny Inowrocław
Zespół weselny Toruń, Brodnica, Grudziądz, Rypin
zespół muzyczny Janikowo | Mogilno | Biskupin | Inowrocław
Sprawdzony zespół weselny Bydgoszcz | Toruń | Włocławek

Zespół muzyczny Tuchola

Najlepszy zespół muzyczny na wesele w Tucholi

zespol weselny tuchola

Zorganizowanie wesela ze wszystkim szczegółami jest dużą sztuką. Zanim jednak zagłębisz się w szczegóły organizacyjne, koniecznie najpierw zarezerwuj kapelę weselną, która zajmie się obsługą muzyczną wesela. Terminy są bardzo oblegane, lepiej zająć się tym zawczasu.

Skoro poszukujesz zespołu muzycznego na wesele w Tucholi to dobrze trafiłeś. Damy Radę to profesjonalna kapela z bogatym doświadczeniem grająca w Twojej okolicy. Nie musisz się obawiać, że wesele będzie nudną potańcówką. My wiemy, jak rozkręcić zabawę.

Przede wszystkim pomaga nam w tym bogaty repertuar, można w nim znaleźć utwory z lat sześćdziesiątych, ale również współczesne hity, tak dobrze znane z radiowych anten. Dodatkowo, uwzględniamy wszystkie propozycje i życzenia Młodej Pary.

Nasi Klienci mogą także liczyć na nas w prowadzeniu całego wesela – od powitania gości, przez toasty aż po organizację konkursów (między innymi oczepiny, Kaczuszki oraz inne zawody, wcześniej omówione z Para Młodą).

Każde wesele, aby było udane, potrzebuje profesjonalnej oprawy muzycznej zapewnionej przez zespół weselny. Jest to jeden z powszechnie znanych warunków udanego przyjęcia weselnego. Jako profesjonalna kapela muzyczna dobrze wiemy, iż muzyka grana na żywo jest nie do zastąpienia. Bardzo ważny jest również serdeczny kontakt z gośćmi i otwartość  na propozycje muzyczne. Dopełnieniem są zabawy i konkursy, które stanowią nieodłączny element imprezy. Nasz zespół muzyczny gwarantuje wszystko to, co potrzebne jest, aby wesele było wspaniałe, a nawet więcej.

Tuchola to urokliwe miasteczko. Z pewnością wesela tam mają swój urok. My z kolei zapewniamy fantastyczną zabawę na weselu. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który ma za sobą wiele lat doświadczeń. Wiemy, jak ważna jest odpowiednia oprawa muzyczna i dobrze dobrane zabawy, aby przyjęcie weselne było wyśmienite. Dbamy również o atmosferę zabawy do samego końca. Zapraszamy serdecznie do współpracy i zapoznania się z naszą pełną ofertą. Zależy nam, aby Twoje wesele było świetną i ciekawą uroczystością. Dlatego też przez cały czas zabawy będziemy dbać o dobre samopoczucie gości. Zarezerwuj nas, a my z pewnością Damy Radę w Tucholi!

 

Rekomendacje:

“Halo, halo! Pozdrowienia z Tucholi! Spieszymy z wystawieniem opinii o zespole muzycznym Damy Radę zanim wyjedziemy w podróż poślubną. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Współpraca od samego początku była w bardzo miłej atmosferze, wszystko mieliśmy dograne przed weselem, nie było żadnych niemiłych niespodzianek. Zespół w pełni wywiązał się z umowy. Mieliśmy nawet muzyczną niespodziankę co nas bardzo ucieszyło. Musimy też zaznaczyć, że kapela miała naprawdę profesjonalne podejście. Muzyka grana przez nich była świetna, gratulacje za dobieranie repertuaru. Nasi goście weselni bawili się do samego rana, nie chcieli schodzić z parkietu nawet jak ciotki ciągnęły wujków do domu. Bardzo podobały nam się również zabawy prowadzone przez zespół, niektórych nie znaliśmy, ale okazały się świetne. Tak więc gorąco dziękujemy za to, że graliście na naszym weselu. Poziom prezentowany przez Was był fantastyczny. Gorąco polecamy wszystkim parom planującym wesele w Tucholi, a także w okolicach. Zespół Damy Radę to zdecydowanie świetny wybór!”

Ula i Piotrek

“Przesyłamy z Tucholi gorące pozdrowienia dla zespołu Damy Radę. Niedawno było nasze wesele, na którym grała ta kapela. Uznaliśmy, że koniecznie musimy podzielić się opinią na temat zespołu. A nasze zdanie jest w 100 % pozytywne. Zespół jest w pełni profesjonalny, sprzęt robi wrażenie, a oświetlenie nadaje fantastyczny nastrój w czasie zabawy, zwłaszcza przy spokojnych piosenkach. Sama współpraca z zespołem była w bardzo miłej atmosferze. Wszystko mieliśmy dogadane, umowa jasna i przejrzysta. A zabawa...ach, wspomnienia stale wywołują uśmiechy na wielu twarzach. Było fantastycznie! Składamy też wielkie podziękowania i wyrazy uznania. Zespół trzymał wysoki poziom wykonywanych coverów do samego końca. Dbał również o atmosferę zabawy. Dzięki nim goście razem z nami bawili się do białego rana. Polecamy z całego serca ten zespół wszystkim osobom, które planują swoje przyjęcie weselne. Mając zespół Damy Radę, nie musicie się martwić ani o atmosferę wesela ani o to, czy goście będą się dobrze bawić. Ta kapela muzyczna zadba o to na najwyższym poziomie.”

Tatiana i Hubert

"Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy! Dawno się tak nie wybawiliśmy na weselu. Co prawda nie było to nasze wesele, bo swoje mamy już za sobą, ale zespół muzyczny Damy Radę był naprawdę fantastyczny. Z perspektywy gości możemy powiedzieć, że naprawdę świetnie się bawiliśmy. Przygotowane przez zespół zabawy były super. Repertuar bogaty i różnorodny. Będziemy polecać wszystkim znajomym, którzy będą brali ślub. Trudno dziś o dobry zespół na wesele, a ten właśnie taki jest!"

Paulina i Łukasz
Gramy w Tucholi oraz okolicach

Tuchola | Bysław

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie