zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Kutno

zespol muzyczny kutnoDobra kapela gwarantuje sukces każdej większej imprezy. Nie dziwi zatem fakt, że nie wyobrażamy sobie wesela bez dobrej muzyki. Najlepsza jest muzyka na żywo. A taką gwarantuje zespół muzyczny Damy Radę, który zapewnia obsługę muzyczną wesel i innych imprez w Kutnie.

Nasze doświadczenie razem z bogatym repertuarem to pewność, że wesele się uda. Gramy przeboje z wszystkich epok, poczynając od lat sześćdziesiątych po czasy współczesne. Można tańczyć do piosenek rockowych, popowych, discopolowych i wielu, wielu innych stylów i gatunków muzycznych. Każdy uczestnik zabawy znajdzie coś dla siebie. Dzięki temu parkiet będzie pełen usatysfakcjonowanych gości.

Damy Radę to najwyższa jakość w branży kapel weselnych. Przywozimy na miejsce zabawy ze sobą sprzęt nagłaśniający i oświetlający (dodatkowo reflektory i wytwornicę dymu). Wszystko to razem tworzy niepowtarzalny klimat.

Wesela to niejedyna okazja do zabawy. Nasz zespół Damy Radę uświetnia swoją grą i inne imprezy. Można nas zarezerwować na studniówki. Gramy także na balach karnawałowych i sylwestrowych oraz zapewniamy obsługę muzyczną firmowych eventów i imprez integracyjnych.

Przed imprezą możemy wcześniej ustalić grany repertuar oraz listę zabaw i konkursów (chętnie je dla Państwa poprowadzimy). Jesteśmy otwarci na sugestie, nowe pomysły i wskazówki. Z przyjemnością je zrealizujemy. Zadbamy również o poprowadzenie całości przyjęcia, gwarantując doskonałą atmosferę.

Szukasz dobrego zespołu muzycznego w Kutnie? Zespół Damy Radę wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Z miłą chęcią zbawimy Państwa gości! Damy Radę rozkręci każdą imprezę.

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: