Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!


zespol muzyczny janikowo Organizacja ślubu i wesela niejednemu spędza sen z oczu. Wszystkie formalności, sala, sukienka, garnitur, dekoracje....To wszytko pochłania mnóstwo nerwów i pieniędzy. Dodatkowo, trzeba także wynająć dobrą kapelę weselną. Nie ma przecież nic gorszego niż smętnie grająca orkiestra lub nudzący DJ.

Jeśli szukasz zespołu muzycznego na wesele w Janikowie, koniecznie skontaktuj się z nami. Damy Radę to kapela, która Cię nie zawiedzie. Przy naszej muzyce bawią się wszyscy – młodsi i starsi, dzieci i dorośli, miłośnicy tańców i ci mniej utalentowani w tej dziedzinie.

Powierzając nam organizację muzyczną, nie musisz już o nic się martwić. Nasi muzycy dojadą na miejsce wcześniej, przygotują salę (mamy swój profesjonalny sprzęt, w tym reflektory i wytwornice dymu) i powitają gości. Gramy, tak długo, jak długo bawią się uczestnicy przyjęcia, realizujemy wszystkie życzenia Młodej Pary. Wcielamy się także w rolę wodzirejów – prowadzimy konkursy.

Wesela, na których gramy zawsze są doskonale wspominane – zarówno przez Państwa Młodych, jak i przez ich gości. Wiemy, jak grać, by zabawa, byłą udana dla wszystkich. Zaufaj nam, a my Damy Radę w Janikowie!