Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!


zespol muzyczny gniewkowoLiczysz ostatnie miesiące do ślubu i odkreślasz z listy kolejne kwestie organizacyjne? Z pewnością teraz kolej na wynajęcie kapeli weselnej. Chcesz, by Twoje wesele było niezapomniane, a parkiet pełen tańczących gości przez całą noc? Nie zwlekaj, zarezerwuj zespół muzyczny na wesele w Gniewkowie już dziś!

Damy Radę to profesjonalna kapela weselna. Nasze doświadczenie razem z bogatym repertuarem to przepis na sukces każdej zabawy weselnej. Robimy wszystko, by nasi klienci byli usatysfakcjonowani. Posiadamy sprzęt najwyższej jakości, zapewniamy też efekty świetlne.

Gramy mnóstwo przebojów, z różnych epok, z różnych stylów muzycznych. Każdy gość przyjęcia weselnego z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oferujemy także organizację konkursów – zamieniamy się w wodzirejów i prowadzimy zabawy, wcześniej omówione z Młodą Parą.

Jeśli więc poszukujesz zespołu muzycznego w Gniewkowie, nie wahaj się. Z nami każde wesele się uda. Gwarantujemy moc wrażeń, mnóstwo miłych wspomnień i zabawę przy doskonałej muzyce do samego rana. Damy Radę na weselu w Gniewkowie!