Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!


zespol muzyczny rojewoKażda Młoda Para chce, by jej wesele było długo wspominane. Dlatego też znalezienie dobrej kapeli weselnej jest jednym z priorytetów przy przygotowywaniu przyjęcia weselnego. Masz ślub i szukasz zespołu muzycznego na wesele w Rojewie? Wybierz naszą kapelę Damy Radę!

Za nami już setki wesel i innych imprez muzycznych. Gramy bardzo długo, mamy więc okazję śledzić trendy, wiemy, co się podoba na weselach. Dlatego też potrafimy rozkręcić każde przyjęcie. Kiedy gramy – parkiet nigdy nie jest pusty.

Posiadamy bogaty repertuar – wszystkie znane hity od lat sześćdziesiątych aż po najnowsze przeboje. Oczywiście – możemy zagrać coś specjalnie na życzenie Państwa. Wystarczy nas tylko poinformować wcześniej, jakie mają Państwo sugestie i pomysły co do repertuaru. Wcześniej ustalamy także zabawy i konkursy, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Oprócz świetnej muzyki, doskonałych hitów i pełnego parkietu gwarantujemy efekty świetlne, posiadamy i udostępniamy reflektory czy wytwornice dymu. W takiej atmosferze będziemy grać do białego rana! Zorganizujemy najlepsze wesele w Rojewie!