zespol muzyczny chodziez

Znalezienie dobrego zespołu muzycznego, który zagra na weselu często jest zadaniem bardzo trudnym. Wszyscy chcą, by była to naprawdę profesjonalna oprawa muzyczna wesela. Na szczęście – bardzo dobrze trafiliście. Zespół muzyczny na wesele w Chodzieży Damy Radę z pewnością spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

Poprowadzimy całe wesele od A do Z. Przywitamy gości, zagramy pierwszy taniec, cały czas będziemy dbać o gorącą atmosferę przyjęcia oraz dobre nastroje gości. W naszym repertuarze znajdują się utwory, które przypadną do gustu każdemu – do wyboru jest ponad 500 utworów polskich i zagranicznych różnego rodzaju. Organizujemy też przerywniki w postaci zabaw (oczepiny, konkursy itp.). Wszystko to wcześniej ustalamy z naszymi klientami. Nasz sprzęt jest najwyższej jakości, jest gwarancją profesjonalnych efektów świetlnych i nagłaśniających.

Jeśli czeka Cię ślub i wesele – w Chodzieży zespół muzyczny Damy Radę sprawdzi się z pewnością! Swoją muzyką uświetniliśmy już setki wesel, poleca nas wiele par. Zapraszamy do kontaktu!

Rekomendacje: 

"Chodzież to nasze rodzinne miasto i to właśnie tutaj odbyło się nasze wesele. Na całe szczęście byliśmy w stanie ściągnąć do nas kapelę Damy Radę. Ten zespół muzyczny jest po prostu niesamowity! Nie przypuszczaliśmy, że wesele może być tak doskonale poprowadzone. Wszystko było o czasie i utwory do tańczenia i przerwy i zabawy. Naprawdę jesteśmy pełni podziwu dla profesjonalizmu i doświadczenia, jakie ten zespół na wesele posiada. Na pewno będziemy polecać go kolejnym parom."

Paula i Dawid
Zadaj pytanie